Конкурс за ученике, израда лого пројекта

Драга децо, наша школа је део заједничког пројекта са Италијом и Румунијом. Назив пројекта је „Вештине 21.века и CLIL за учење о културном наслеђу“ или скраћеница пројекта CLIL4CH.

Први задатак је осмишљавање и избор логоа пројекта. Лого треба да указује на то да различите културе спајају људе, треба да представљa симбол културних одлика Италије, Румуније и Србије, оно што нам је заједничко.

Правила дизајнирања логоа:

1. лого може да садржи један или више симбола

2. можете да користе различите материјале, слике, цртеже, фотографије или комбинацију наведених

3.можете да користе име пројекта или само неке речи које су део назива пројекта (CLIL4CH), или иницијале, други текст није дозвољен

4. сви радови требају да буду оригинални

Правила конкурса

У раду можете користити различите ликовне технике, као и програме за цртање на рачунару. Сви радови ће бити презентовани преко гугл упитника и моћи ћете да изаберете који вам се највише допада.

Радове можете послати скениране на емаил: mirjana.tunguz@zarkons.edu.rs или их предати учитељици Радослави Римски у боравку.

Резултати конкурса ће бити објављени 10. фебруара 2021. године.

За најбољи рад следи награда!

Нешто више информација о пројекту можете видети у презентацији у прилогу.