Данас је седамдесети рођендан наше школе

Данас је седамдесети рођендан наше школе. Кроз школу је прошло (и завшило је) преко 9.200 ученика. Било је лепих и мање лепих времена, успешних и мање успешних година.

Остају успомене на запослене у школи и школске предмете који су се волели и на оне који се нису волели. На оне који су са нама и оне који ходају другим друмовима.

Оно по чему смо препознатљиви, од првог дана постојања, па све до данас, су дружења, успеси, заједничке борбе да се шампионски заврши школска година и да у живот деца уђу спремна, а запослени у школи, задовољни својим радом, дочекају следећу генерацију паметница који ће свашта направити и у много чему успети.

Данас смо поново на искушењима која раније нисмо познавали, али није нам први пут. Ни нама ни нашој школи. Дружења и славља, која су уобичајена за овакве прилике, оставићемо за нека срећнија времена.

Вама желим да останете здрави и да будете срећни.

ваш директор

ЖАРКО МУШИЦКИ