Конкурс за лого пројекта „Вештине 21.века и CLIL за учење о културном наслеђу“ (за ученике наше школе)

У потрази смо за логом пројекта Вештине 21.века и CLIL за учење о културном наслеђу који треба да представљa симбол културних одлика Италије, Румуније и Србије, оно што нам је заједничко као народа Европе.

Уколико си кретиван/на и волиш нове изазове УКЉУЧИ СЕ, дајемо ти потпуну слободу да изразиш своју креативност и осмислиш визуелан изглед логo-а. Лого треба указати на то да различите културе спајају људе.

Конкурс се отвара 17. 12.2020. и траје до 22.01.2021.

За аутора најбољег лога припремљена је награда.

Правила дизајнирања логоа:

1. лого може да садржи један или више симбола

2. ученици могу да користе различите материјале, слике, цртеже, фотографије или комбинацију наведених

3. ученици могу да користе име пројекта или само неке речи које су део назива пројекта, или иницијале, други текст није дозвољен

4. сви радови требају да буду оригинални

Правила конкурса

• У раду можеш користити различите ликовне технике, као и програме за цртање на рачунару.
  • Сви радови ће бити оцењени од стране наставника и ученика наше школе преко гугл упитника.
  • Резултати конкурса ће бити објављени крајем јануара 2021. године.

Слање радова

1. Лично донети учитељици Радослави Римски у учионицу у боравку.
  2. У електронском облику , скениране, на адресу: radoslava.rimski@zarkons.edu.rs