Предметна настава

download– Преузмите распоред часова (од V до VIII разреда)

download -Преузмите распоред часова изборних предмета (од V до VIII разреда)

-Преузмите распоред додатне наставе (од V до VIII разреда)download

-Преузмите распоред допунске наставе (од V до VIII разреда)download

Распоред допунске наставе за ученике 5-8. разреда

 

Допунска настава из наставног предмета  

За одељење

 

Термин

Наставник који реализује допунску наставу
Српски језик V-2,V-6,V-7 Четвртак 13:10 Татјана Лекић
Српски језик VII2,VII1,VII3,VII7 Четвртак 13:10-13:56 Валентина Десница
Српски језик V3 Понедељак 13:10-13:56 Валентина Десница
историја VII1-7 Понедељак 7. час Ирена Попов
математика V3 Уторак 13 Александра Милошевић
математика VII1,VII6,VII7 Уторак 13 Александра Милошевић
математика V3 Уторак 13 Маричић Снежана
математика VПонедељак II1,VII6,VII7 Уторак 13 Маричић Снежана
физика VII1-7, VIII1-3 Уторак 13 Александар Утешановић
Хемија VII2VII7 VIII1 VIII4 Среда 13.10 уторак Данијела Салатић
Енглески језик VI-2 VI-3 VI-4 Среда 13.10-13.50 Исидора Дрљача
Биологија VI,VII 1.2.5.6. Уторак 13.10-13.50 Кристина Којић
Немачки језик VI1,2,3,5 VIII 1,2,3,5,6 Понедељак  7 час Весна Марковић
Музичко V5,6,7,VI сви VII2,6 Понедељак 13.10 Верица Пушић
Српски језик VI-1,6 Четвртак претчас Зорица Николић
Историја VI1,2,3,4 Среда 7. час Вера Вигњевић
Математика VI1,3

VIII 3,4,

VI четвртак 7. час пре подне,VIII среда 7. час пре подне Марина Петковић
Математика VIII1

VII2,3

V3,4

Парна у 13.10 среда

Непарна уторак 13.10

непарна четвртак 13.10

Маја Алексић
Немачки језик V1,2,5,6,7 Понедељак  7. час  непарна Бранка Севановић
Немачки језик VII1,2,4,5 Понедељак  7. час непарна Бранка Севановић
Српски језик VII4,5,6 Четвртак 13.10-13.50 Љиљана Петровић
Биологија V3.4 Среда 7. час Драгана Бечалић
Физика VIII4,5,6 Четвртак 7. час парна Ивана Петровић
Енглески језик VI1,5,6 Понедељак 7. час прва смена Вера Кузоморић
Енглески језик VIII Четвртак 7. час прва смена Вера Кузоморић
Математика VIII5,6 VI4,5,6 Понедељак 7. час прва смена

Уторак 7. час пре подне

Анреја Колесар

 

download-Преузмите распоред секција (од V до VIII разреда)

Распоред секција за ученике 5-8 разреда

 

Назив секције За одељења Термин Наставник који реализује секцију
Историја VII1,2,3,4,5,6,7 Среда 7 час Ирена Попов
Српски језик V2,6,7 Понедељак 13.10 Татјана Лекић
Математика VII Петак 13
Физика VII1,-VIII71,4 Четвртак13. Александар Утешановић
Математика V Петак 12.30 Снежана Маричић
Хемија VII2,3,4,5,6,7

VII

Понедељак13.5

Четвртак 13.5

Данијела Салатић
Српски језик VII1,2,34,

 

Уторак 13.00-13.50 Валентина Десница
Српски језик V3 Среда 13.10-13.50 Валентина Десница
Енглески језик VI2,3,4 Петак 13.10-13.50 Исидора Дрљача
Биологија VI Петак 13.10-13.50 Кристина Којић
Биологија VII1,2,5,6 Среда 13.10-13.50 Кристина Којић
Немачки језик VIII Четвртак 7 час Весна Марковић
Математика VIII Петак претчас када је парна смена поподне Марина Петковић
Географија VII Среда 13.10 Татјана Мудрински
Српски језик VII4,5,6,

VI2,5

Субота Љиљана Петровић
Биологија V3,4, Среда претчас Драгана Бечелић
Биологија VII3,4,7 Петак претчас Драгана Бечелић
Биологија VIII3 Понедељак 13.10 Драгана Бечелић
Биологија VIII 1,2,4,5,6, Уторак 13.10 Милица Петковић
Биологија V1,2,5,6.7 Понедељак 6 час Милица Петковић
Физика VIII4,5,6 Уторак претчас Ивана Петровић
Кошарка V-VIII 13.10-13.50 Маријана Вигњевић
Црвени Крст VII1,2,5,6 Четвртак 13.10-13.50 Кристина Којић
Авиомоделарска секција VI-VIII Понедељак 5 час Бранко Ранић
Немачки језик VII1,2,4,5 Петак претчас блок Бранка Севановић
Еколошка V-VIII Среда 13.10 Милица Петковић
Припрема за такмичење Енглески VIII Четвртак 9-10.30 прва смена Вера Козоморић