КРЕАТИВНА ШКОЛА 2013/2014 – прво место у категорији од I до IV разреда

КРЕАТИВНА ШКОЛА 2013/2014

Рад који је освојио прво место у категорији од I до IV разреда

Биљка на слици, слика на телефону, телефон на часу (Свет око нас)

Нада Пуртић, ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

Љиљана Јовановић, ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

Креативна школа“ је део Мicrosoft програма „Партнер у учењу“ који се остварује у 115 земаља света.

Конкурс „Креативна школа 2013/2014“ био је намењен наставницима и стручним сарадницима у основним и средњим школама у Републици Србији, чији радови представљају примере добре праксе наставе и остваривања образовно-васпитних циљева применом информационих технологија.

У конкуренцији од 99 радова, пристиглих у ову категорију, наше колегинице, Нада и Љиља, освојиле су прву награду,таблет са Windows оперативним системом за оба члана екипе.

Наставница Нада се такмичила и у категорији од V до VIII где је жири прегледао119 радова. Била је члан екипе која је освојила друго место у овој категорији.

Путујемо са Наполеоном (Историја)

• Вера Исаиловић, ОШ „Стеван Чоловић“, Ариље
  • Нада Пуртић, ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад

Поносни смо што наше креативне, вредне и иновативне наставнице освајају овакве награде и на најбољи начин презентују нашу школу.

Честитамо и желимо им још много успеха у раду!