Обавештење – Други део пролећног распуста почиње 30. априла 2021. године и завршава се 07. маја 2021. године.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Први наставни дан за ученике је понедељак 10. мај, када ће непарна смена имати наставу пре подне, а парна смена после подне. Сатница звона се не мења.

Прве седмице након распуста, за ученике 1-4. разреда важи да ће на наставу у школу доћи најпре А групе (четири часа), а затим Б групе (три часа).

За ученике 5-8. разреда, прве седмице након распута ће наставу у школи имати А групе у понедељак, среду и петак (док ће у уторак и четвртак пратити наставу преко гугл учионица), док ће Б групе имати наставу у школи у уторак и четвртак (а у понедељак, среду и петак ће пратити наставу преко Гугл учионица).

Свима желимо да лепо проведу распуст и предстојеће празнике.