Окружно првенство у атлетици за ученике основних школа

sp

Окружно првенство у атлетици за ученике основних школа одржано је 14.04.2014. у Новом Саду на стадиону Карађорђе. Нашу школу су предсттављали ученици од IV до VIII разреда.

У конкуренцији од I до IV разреда ученици наше сколе су остварили следеће резултате:

–          Беванда Маша IV-3 (60м) – 1. место – пласман на олимпијске игре Војводине

–          Вујновић Срђан IV-6  (60м) – 2. место –пласман на ОИВ

–          Миљевић Урош IV-4 (60м) – 3. место

У конкуренцији V и VI разреда ученици наше школе су остварили следеће резултате:

–          Видаковић Данило VI-4 (60м) – 1. место – пласман на ОИВ

–          Кнежевић Нина VI-3 (600м) – 1. место – пласман на ОИВ

–          Певач Димитрије VI-4 (600м) – 2. место – пласман на ОИВ

У појединачној конкуренцији VII и VIII разреда ученици наше школе су остварили следеће резултате:

–          Ђукић Радош VIII-3 (скок удаљ) – 1. место

–          Чобановић МленкоVIII-3 (300м) – 3. место

–          Кнежевић Марко VII-4 (скок увис) – 3. место

–          Камаси Лара VII-6 (скок увис) – 3. место

–          Мушка штафета 4 x 100м (В.Шврака VIII-2, И. Вираг VIII-1, Р. Ђукић VIII-3, А. Бошњаковић) – 1. место

У екипној конкуренцији за VII i ВИИИ разреде екипа дечака и екипа девојчица су освојиле 1. место и тиме се пласирале на међуокружно такмичење и на ОИВ.

Диван дан за нашу школу и за наше такмичаре.

Срећно у наставку такмичења!!!