Позив за учешће у Еразмус+ пројекту школских размена са Словенијом и Хрватском „Meja ločuje, kultura združuje“

Драга децо,

већ смо вас обавестили да ће наша школа наредних 18 месеци реализовати пројекат „Meja ločuje kultura združuje“(„Where borders divide culture unites“). Сад вас обавештавамо да имате могућност да се пријавите за мобилност, односно посету Хрватској и партнерској школи која се налази у граду Шибенику.

Посета ће трајати пет дана, планирана је од 29.11. до 3.12.2021.Ако у том планираном тренутку због ситуације са вирусом корона не буде била могућа реализација активности, биће планиран други датум. Имаћете могућност да се дружите са децом из Хрватске и Словеније, размењујете искуства која сте стекли током реализације пројекта, усавршавате знање енглеског језика и упознате нове културе. Средства за ваш пут и боравак тамо обезбеђена су пројектним буџетом. Планирано је да боравите у породицама ученика учесника мобилности.

На ову ученичку размену ићи ће 8 ученика и 2 наставника, али ћемо изабрати 9 ученика и 3 наставника, пошто морамо имати и резервне чланове. Ако сте заинтересовани, пријавите се.

РОК ЗА ПОПУЊАВАЊЕ И ПРЕДАЈУ ПРИЈАВЕ: понедељак 25. октобар 2021.

Еразмус+ пројектни тим