РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА ЗА ИЗБОР УЧЕСНИКА НАСТАВНИКА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ „ЖАРКО ЗРЕЊАНИН“ РАДИ ПОХАЂАЊА ОБУКЕ У МАЛАТЈИ, ТУРСКА У ОКВИРУ ЕРАЗМУС ПРОЈЕКТА „MAKERSPACES IN SCHOOLS“

Комисија за избор кандидата за похађање обуке (Teacher Training- TT) у оквиру Еразмус+ проејкта “Makerspaces in schools” дана 09.09.2024.године прегледала је документацију која јој је достављена.

Пријавне формуларе поднело је три (3) кандидата.

Након разматрања целокупне поднете документације и на основу испуњености критеријума Комисија је извршила бодовање кандидата и сачинила следећу ранг листу:

1.Мирјана Тунгуз441,51019,5
2.Александра Спасић441,51019,5
3.Милана Рангелов2221016

Чланови комисије за избор кандидата за похађање обуке (Teacher Training- TT) у оквиру Еразмус+ проејкта “Makerspaces in schools:

Јелена Тодоровић, Александар Ковач и Мирослав Добрин.