Резултати конкурса за ученике ЛОГО пројекта

„Вештине 21. века и CLIL за учење о културном наслеђу“ скраћено CLIL4CH

Драги ученици,

Прво да вам се захвалимо на великом одзиву и учешћу на овом конкурсу за лого Еразмус+ пројекта стратешког партнерства са Италијом и Румунијом.

Добили смо велики број ваших пријава, велико хвала на учешћу свима, радови су одлични.  Након онлине гласања ученика и наставника,  резултати су следећи:

1.      Место са 118.гласова освојио је рад ученице Лане Ристић 6/6

2.      Место са 107. гласова освојио је рад ученице Лоле Митровић 6/6

3.      Место са 78. гласова освојио је лого рад ученица 8/6 разреда Тамара Тапавички, Вања Малиновић и Кристина Блажевић

За аутора најбољег лога припремљена је награда, добитнике ћемо благовремено обавестити о додели награда.

Изабрана прва три рада се директно пласирају на велико такмичење за лого целог пројекта.

Гласање ће се одржати од понедељка 15.02.2021. у 8:00 до 16.02.2021. у 12:00           на линку:

Честитамо свима!

Тим за Еразмус+ пројекте